Mega Drop Down Menu

GLORY RBG 200

Ürün Dokümanları  GLORY RBG 200

GLORY RBG 200 Banknot Çevrim Makinası

GLORY’nin RBG 200 serisi Banknot Çevrim Makinaları gişenin altına sığacak kadar kompakt tasarıma, çift kullanıcı ile çalışabilme özelliğine, «kolay kullanıcı arabirimine, otomatik işlem özelliğine ve soygunlara karşı yüksek seviyede güvenliğe sahiptir.

 

RBG 200, banknotların çok hassas tanınmasını sağlayan ileri bir banknot tanıma ünitesi ile donatılmıştır. Bu sistem, şüpheli ve uygun olmayan banknotları da büyük bir hassasiyetle ayırır. Sistemde red ve sıkışma oranları minimum seviyededir.

 

RBG 200 üzerinde banknotların hem depolanıp, hem de çekilebildiği 11 adete kadar yükseltilebilen rulo tipi kaset bulunmaktadır. Her bir kaset, yaklaşık 600 (*) banknot alacak kapasitededir.Toplamda 11 kasete kadar depolama yapılarak max. 6.600 (*) adet banknot çevrime dahil edilebilir. İstenildiği takdirde bu kasetlerden birisi emanet ünitesi olarak (ISM/ADM) kullanılabilir. İhtiyaca göre, 2 rulonun yerine, 2000 banknot kapasiteli sadece para yatırılabilen bir depolama ünitesi de kullanılabilir.

 

RBG 200 üzerinde, Türk Lirası, Amerikan Doları, Euro ve İngiliz Sterlingi paralarla işlem yapılabilir.

 

Bu özellik sayesinde, RBG 200 içerisindeki tek bir rulo içerisine yatırılıp çekilebilen en fazla 4 farklı kupür istiflenebilir . Kupürler farklı para cinslerine ait olabilir.

 

RBG 200’ün para yatırma ve çekme hızı 7 banknot/saniyedir. Besleme gözünün para sayma makinelerinde olduğu gibi açık tip olması, paraların sürekli beslebilmesine olanak verir. RBG 200, sadece para sayma makinesi olarak da kullanılabilir.

 

Bu özellik sayesinde RBG 200, içerisinde depoladığı paraları dışarı çıkartmadan kendi içerisinde muhasebesini yaparak, kullanıcının mutabakat yapmasına olanak sağlar.

 

RBG 200 ün ön bölümünde yer alan bu dokunmatik renkli ekran üzerinden, istenmesi durumunda,para sayımı, otomatik doğrulama,cihaz içeriğini görme gibi birçok işlem yerine getirilebilir. Bu özelliği sayesinde özellikle sistem ile cihaz bağlantısının kesilmesi durumunda büyük zaman kazandırır.


© 1993 - 2018  PROTEM Elektronik Makina San. Tic. A.Ş. |  info@protem.com.tr   Kuzguncuk Mah. Rasimağa Sok. No: 7/1 Nakkaştepe Üsküdar - İstanbul  Tel:+90 216 530 3700  Fax:+90 216 530 3715