Mega Drop Down Menu

PROTEM Yenilikçi çözümler, kaliteli hizmet
 

PROTEM 1993 yılında Ankara’da kurulmuş, gelişen faaliyet alanına istinaden 1996 yılında şirket merkezi İstanbul’a taşınmıştır.

 

PROTEM olarak aralarında Türkiye'nin birçok Bankası, Darphane, Merkez Bankası, CIT firmaları ve PTT’nin de bulunduğu kuruluşlara çek, banknot ve madeni para üretimi ve işlenmesi ile ilgili makina / sistem satışı yapmakta, Türkiye çapında ve KKTC’nde satış sonrası bakım ve destek hizmetleri temin etmekteyiz.

 

PROTEM olarak dünyadaki gelişmeleri yakından takip etmekte ve dünyanın önde gelen firmalarının temsilciliğini yapmaktayız.

 

Tecrübemiz, saygınlığımız, geniş ürün yelpazemiz ve etkin servis ağımız ile sektörümüzde lider konumda olmaktan dolayı gururluyuz.

 

Konusunda uzman ve yetkin ekibimiz siparişten teslimata, bakımdan onarıma kadar müşterilerimize en kaliteli hizmeti sunmak için gerekli özeni göstermektedir.

 

PROTEM’in teknik personelinin gerek duyulan birçok ilde konuşlandırılmış olması sebebiyle Türkiye sathında yerinde teknik destek hizmeti verebilmekteyiz.

 

Türkiye ve KKTC genelinde servis verdiğimiz makina sayısı 30.000.-'in üzerindedir.

 

PROTEM, alanında Türkiye’deki en iyi servis firması olduğu iddiasındadır.

 


© 1993 - 2018  PROTEM Elektronik Makina San. Tic. A.Ş. |  info@protem.com.tr   Kuzguncuk Mah. Rasimağa Sok. No: 7/1 Nakkaştepe Üsküdar - İstanbul  Tel:+90 216 530 3700  Fax:+90 216 530 3715